پاسخ فی البداهه رونالدینیو به خانم مجری در یک برنامه زنده: می خواهی زنم بشوی؟

رونالدینیو گلی که در روز جهانی برای اتلتیکو مینیه رو زده بود را به تمام زنان و بانوان دنیا هدیه کرد

سایت گل- رونالدینیو، ستاره برزیلی دنیای فوتبال گرچه چند سالی است که از فوتبال  تراز اول دنیا فاصله گرفته و دیگر آن رونالدینیوی بارسلونا نیست ولی همچنان در دنیای فوتبال حضور دارد و هراز چند گاهی در ترکیب تیم اتلتیکو مینیه یرو، تیم باشگاهی جدیدش خوش می درخشد. او در بازی تیمش مقابل استرانگست بولیوی که از بازیهای گروه سوم کوپا لیبرتادورس برگزار می شد ستاره تیمش بود و در نهایت توانست با تیمش به برد 1-2 دست بیابد.  این بازی سحرگاه روز جمعه، روز جهانی زن برگزار شده بود.
رونالدینیو نقش تاثیرگذاری برروی گل اول تیمش در این بازی داشت و گل دوم تیمش را نیز خودش از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند تا کلیدی ترین ستاره اتلتیکو مینیه رو در این بازی باشد. با به صدا در آمدن سوت پایانی مسابقه و اتمام بازی، رونالدینیو در کنار زمین چم با خبرنگاران گفتگو می کرد و این در حالی بود که بعد از تعویض پیراهنش با یکی از بازیکنان حریف نیمه برهنه بود و در همان شرایط پاسخ سوالات خبرنگاران را می داد.
طبق گزارش منتشره در روزنامه ال موندو دپورتیوو، در همان هنگام بود که مایرا لموس، خبرنگار شبکه تلویزیونی گلوبو اسپورته در منطقه «میناس ژرائیس» سوالی را از این ستاره برزیلی مطرح کرد و با یاد آوری روز 8 مارس که روز جهانی زن است، نظرش را در مورد حضور زنان در ورزشگاه ها جویا شد. رونالدینیو هم در واکنش به صحبت های او، در حالی که به دوربین تلویزیونی زل زده بود، گلش در این بازی را به تمام زنان و بانوان هدیه کرد.
مایرا که بارها و بارها بعد از پیوستن رونالدینیو به اتلتیکو مینیه رو با این ستاره برزیلی مصاحبه کرده بود، از این فرصت بهره برد و از رونالدینیو پرسید که زندگی عاطفی اش به چه ترتیبی است و آیا در حال حاضر فردی را برای زندگی مشترک زیر نظر دارد؟ این سوالی بود که در یک گفتگوی زنده تلویزیونی مطرح شد و رونالدینیو با حاضر جوابی تمام و بدون لحظه ای درنگ گفت:« می خواهی زن من شوی؟»
این ویدئوی کوتاه در شبکه های اجتماعی و البته یوتیوب دست به دست می چرخد و البته در برنامه های ورزشی تلویزیون برزیل هم پخش می شود.
جالب اینجاست که مایرا اصلا انتظار چنین صحبتی از رونالدینیو را نداشته ودر جواب او ساکت می ماند. البته کمی بعد، خود رونالدینیو  با بهره گیری از شبکه های اجتماعی به شفاف سازی دراین باره پرداخت و نوشت:« همه این یک شوخی بود. این را گفتم تا با شوخ طبعی ام شما را بخندانم.»
نکته جالب دیگر اینجاست که مایرا لموس ازدواج کرده و همسر دارد و اخیرا رونالدینیو در گفتگو با مائیرا بود که اشک ریزان اعلام کرده بود که در سال 2012 تصمیم داشته تا برای رسیدگی به امورات مادر بیمارش که با سرطان دست و پنجه نرم میکند، از فوتبال خداحافظی کند.
/ 0 نظر / 10 بازدید