خشم تبریز از احسان علیخانی!

عذرخواهی علیخانی از تراکتوری ها

ظاهرا دوستداران تراکتورسازی از به کار بردن عبارت «اینور و اونور» برای تیم شان ناراحت شده بودند


احسان علیخانی، مجری برنامه ماه عسل، روز چهارشنبه و در همین برنامه از علی کریمی و مجتبی جباری به عنوان اسطوره های فوتبال و تیم های استقلال و پرسپولیس نام برد و گفت:« نباید مدیران فوتبال ما با بازیکنان و اسطوره هایی که مردم آن ها را دوست دارند و از دیدن آن ها خوشحال می شوند، برخورد های اینچنینی داشته باشند. »وی همچنین گفت: «خوب نیست بازیکنان محبوب و مردمی ما مثل علی کریمی و مجتبی جباری بروند و در اینور و اونور به فوتبال خود ادامه دهند.»

بازتاب این حرف های مجری محبوب ماه عسل  در شبکه های اجتماعی و رسانه ها، باعث ناراحتی و خشم هواداران تراکتورسازی شد و هجمه ای از پیام ها و تماس های تلفنی به برنامه اش سرازیر شد که در نتیجه آن علیخانی در برنامه دیروز ماه عسل از هواداران تراکتورسازی عذرخواهی کرد.

ظاهرا دوستداران تراکتورسازی از به کار بردن عبارت «اینور و اونور» برای تیم شان ناراحت شده بودند.

/ 1 نظر / 12 بازدید
هادی

سلام وبلاگ خیلی قشنگی دارین. به شاپلاگ منم یه سری بزنید هر چیزی که بخواید میتونید اونجا پیدا کنید یعنی همه چی توش هست از زیور آلات خانوم ها گرفته تا بازی کامپیوتری و لوازم جانبی خودرو و خیلی چیزای دیگه http://iranshopnet.eshopfa.biz حتما به این آدرس سر بزنید منتظرتونم اگه خواستین شما هم بازار یاب بشین در این آدرس ثبت نام فرمایید http://payeganltd.com/RegSubReseller.aspx?s=53566 آذر بایجان دیارمیز ، ترختور افتار میز