هشدار هاینکس به گواردیولا:اینجا نمی شود پشت درهای بسته تمرین کرد...!

گواردیولا در طول دوران 4ساله مربیگری اش در بارسلونا، همواره جلسات تمرینی اش را پشت درهای بسته برگزار می کرد

  اولی هوینس، رئیس باشگاه بایرن مونیخ از قبل از روی کار آمدن پپ گواردیولا روی نیمکت مربیگری تیمش، هنجارهای باواریایی ها را به این سرمربی اسپانیایی یادآوری کرده است. او از خاطرنشان کرده که فصل آینده و با حضور پپ گواردیولا به جای یوپ هاینکس در این تیم، بایرن مثل قبل به روند کاری اش ادامه می دهد و درهای جلسات تمرینی این تیم به روی هوادارانش بازخواهد بود و به پپ هشدار داده که بایرن پشت درهای بسته تمرین نخواهد کرد.
این درحالی است که پپ گواردیولا در طول دوران 4ساله مربیگری اش در بارسلونا، همواره جلسات تمرینی اش را پشت درهای بسته برگزار می کرد وخبرنگاران تنهامی توانستند از 15 دقیقه ابتدایی جلسات تمرینی بارسا بازدید کنند و فقط در روزهای خاصی از سال هواداران هم می توانستند به تماشای جلسات تمرینی بارسا بیایند. اما گویا اوضاع در بایرن متفاوت خواهد بود. هوینس در گفتگو با روزنامه مونیخی تی.زد در واکنش به تغییرات احتمالی باواریایی ها با روی کار آمدن گواردیولا گفته:« هواداران نباید نگران شوند. ما در برنامه هایمان نیست که درها را به روی هواداران ببندیم و کمپ تمرینی مان را به جای دیگری منتقل کنیم. ما در بایرن مونیخ رسم و سنت خاصی داریم و آن هم این است که هواداران می توانند سمبلهای فوتبالی شان را از نزدیک ببینند واز این نظر، چیزی را تغییر نخواهیم داد.»

این در حالی است که 5 سال پیش و زمانی که یورگن کلینزمن به سمت سرمربیگری بایرن مونیخ برگزیده شد هم شایعاتی مبنی بر احتمال بسته شدن درهای جلسات تمرینی باواریایی ها برروی هواداران مطرح شده بود و همین موجبات اعتراض گروه هایی ازهواداران را به همراه داشت. البته حالا تعداد جلسات تمرینی بایرن که در مقابل دیدگان هواداران برگزار می شود، به نسبت قبل کمتر شده و رستوران «اینسایدر» که از آن می شد همه چیز حتی تمرینات بایرن پشت درهای بسته را دنبال کرد نیز تعطیل شده است.
البته هواداران بایرن حالا هم می توانند بخش عمده ای از جلسات تمرینی تیمشان در طول فصل را از نزدیک دنبال کنند. از سوی دیگر کارل هاینس رومنیگه، مشاور ارشد باشگاه هم در صحبت هایی به این نکته اشاره کرده که قیمت بلیط ازیهای بایرن برای فصل بعد افزایش نخواهد یافت:«آلیانس آرنا ورزشگاهی است که بایرن مونیخ باید همیشه به حفظ سطح اجتماعی آن بپردازد.»
 
/ 0 نظر / 16 بازدید