تیموریان:تا آخر فصل در استقلال می مانم

تیموریان:تا آخر فصل در استقلال می‌مانم

 
   

من بازیکن باشگاه استقلال هستم و دوست ندارم تا پایان فصل از استقلال جدا بشوم مگر آنکه باشگاه بخواهد چنین کاری بکند

سایت گل -  طی روزهای گذشته برخی سایت‌ها از جدایی قریب الوقوع آندرانیک تیموریان و پیوستن شماره 14 به تیم‌های خارجی خبر داده‌اند. صحبت از پیشنهاد یک تیم کره‌ای به تیموریان است. گفته می‌شود اماراتی‌ها نیز خواهان جذب تیموریان هستند. 
به گزارش گل به نقل از ایران ورزشی ، البته پیشنهاد شرقی‌ها را به آندو بیشتر می‌توان باور کرد چون پیش از شروع فصل رابط یک تیم کره‌ای با تیموریان برای رفتن به کی لیگ گفت و گو کرده بود اما مدیرعامل باشگاه استقلال اجازه نداد تیموریان از دست استقلال بپرد. بار دیگر شنیده می‌شود که رابطان تیم‌های کره‌ای برای فصل جدید کی لیگ دست روی تیموریان گذاشته‌اند اما آندو تصمیم گیری درباره آینده‌اش را به عهده باشگاه گذاشته و به رابطان باشگاه کره‌ای اعلام کرده تصمیم باشگاه تصمیم او است چراکه در این برهه بازیکن باشگاه استقلال محسوب می‌شود. شایعات روزهای اخیر موجب شد تا سراغ شماره 14 فوتبال ایران برویم. 
مردی که طی سال‌های اخیر همواره یکی از کلیدی‌های تیم ملی کشورمان بوده است. تیموریان درباره اینکه نظرش پیرامون این پیشنهاد‌ها چیست گفت: «من بازیکن باشگاه استقلال هستم و دوست ندارم تا پایان فصل از استقلال جدا بشوم مگر آنکه باشگاه بخواهد چنین کاری بکند. تابع نظر مدیرعامل باشگاه استقلال هستم.» از آندو درباره مشکلات مالی‌اش پرسیدیم که او بی معطلی گفت: «همیشه سعی کردم مشکلات مالی‌ام را در خفا و با باشگاه حل کنم. دلیلی ندارد کسی درباره میزان دریافتی من از چیزی بداند. اینکه پولی گرفتم یا باشگاه پولی به من نداده اصولا به من و باشگاه مربوط می‌شود و دوست ندارم در این باره در رسانه‌ها چیزی بگویم.»
/ 1 نظر / 12 بازدید
محسن

سلام خسته نباشید امیدوارم همیشه درمیادین ورزشی به ویژه تیم ملی موفق باشید من یک نصیحت برادرانه به شما دارم این که این در گروهی که جام جهانی هم گروه با آرژانتین ونیجریه و بوسنی همگروه شدید بازیکنان خارجی که اکثرا دین و ایمان ندارند واز اسراییل خونخوار که انسانها را به بردگی می کشد باشگاه ها حمایت می شوند وحتی بعضی از بازیکنان آنها بازیکنان آنها مانند بکهام و کسانی که خالکوبی روی بدنشان دارند اکثرشان نژادپرست هستند از شما خواهش میکنم بهترین بازی خود را در جام جهانی به نمایش بگذارید و با غیرت ایرانی به آنها نشان دهید که هیچ باکی از نام افرادی مانند مسی و امثال اینها ندارید تا مردم به شما افتخار کنند.