افشاگری عادل پس از جدایی/پیشکسوت پرسپولیس مرا کتک زد که به مهمانی شبانه بروم

عادل کلاه کج درباره حضورش در استقلال خوزستان، اظهار کرد: بعد از جریاناتی که با پرسپولیس پیش آمد و من تا روز آخر منتظر ماندم ببینم که وضعیت پرسپولیس چه می‌شود، به استقلال آمدم. آقای رویانیان دوست داشت من در پرسپولیس بمانم، اما این مساله تا روز آخر محقق نشد و من هم برای این که زمان را از دست ندهم به این تیم آمدم. حضور در استان خودم و کار با همشهریان و کادر فنی مجرب لذت بخش است و ان‌شاءالله سال خوبی در پیش‌رو داشته باشم.

به گزارش ایسنا،او در ادامه و در پاسخ به این سوال که چه جریاناتی مانع از حضور او در پرسپولیس شد؟ اظهار کرد: دلیل کنار گذاشتن من فنی نبود. موضوعاتی پیش می‌آید که گاهی اوقات انسان با شنیدنش دیوانه می‌شود. مثلا یک شب یک نفر زنگ می‌زد که بیا به فلان جا برویم و اگر شما نمی‌رفتید زیر آب شما را می‌زدند. متاسفانه هزاران دروغ و کلک سوار می‌کردند و زیرآب آدم را می‌زدند. اگر یکسری موضوعات را بگویم عده‌ای از فوتبال کنار می‌روند و خداحافظی می‌کنند. من نه اهل مهمانی های شبانه هستم و نه کارهای دیگر. زوری که نیست، متاسفانه عده‌ای وقتی می دیدند من به این مکان‌ها نمی‌رفتم زیر آب من را زدند.

هافبک فصل گذشته پرسپولیس در ادامه تصریح کرد: یکی از این افراد از بازیکنان قدیمی پرسپولیس بود و من برای او خیلی متاسفم. من پرسپولیس را دوست داشتم و هواداران این تیم را همیشه روی چشمانم می‌گذارم. اما امسال خیلی انگیزه دارم و خیلی از مسائل را اثبات می‌کنم. مدتی از بدنسازی دور بوده‌ام، اما با کمک کادر فنی شروع موفقی در تیم استقلال خوزستان خواهم داشت.

/ 0 نظر / 12 بازدید