دژآگه:‌ از بازگشت به فوتبال خوشحالم

اشکان دژاگه پس از اتمام مصدومیت خود همراه فولام در اردوی پیش فصل در کاستاریکا شرکت کرد و در دو بازی فولام در این اردو به میدان رفت.

به نقل از ایسنا، دژاگه در 1 اوریل به دلیل مصدومیت از ناحیه لیگامنت پا برابر کوئینزپارک رنجرز ادامه فصل لیگ برتر انگلیس را از دست داد.اما اوایل این ماه به تمرین فولام برگشت و پس از ثابت کردن توانایی‌اش همراه فولام به اردوی آماده سازی کاستاریکا رفت.

دژاگه در گفت و گو با سایت فولام درباره بازگشتش به فوتبال می گوید‌: تا الان خیلی خوب بوده . آب و هوا اینجا خیلی خوبه و ما تمرین های خوبی را انجام می دهیم. بازی هایی که در این اردو انجام داده ایم خیلی خوب بوده و توانسته ایم هر دو بازی خود را ببریم . البته باید بدانیم می توانیم از این هم بهتر شویم و زمان برای بهتر شدن هم داریم.

اشکان دژاگه پس از بازگشت از مصدومیت نشانی از دوران دور بودن از فوتبال را ندارد. البته این بازیکن معتقد است می تواند توانایی اش را بهبود ببخشد.

دژاگه درباره مصدومیت خود به سایت فولام می گوید: این سخت ترین مصدومیت دوران ورزشی من بود برای همین خیلی به من سخت گذشت. بازگشت به فوتبال پس از سه ماه دوری کار آسانی نیست. من تمام تلاشم را کردم تا آمادگی ام را بدست آورم و در این دو بازی دوستانه نشان دادم که آماده هستم. وقتی به تمرینات تیم در لندن برگشتم احساس خوبی داشتم. اینجا در کاستاریکا نفس کشیدن برای من سخت است اما فکر می کنم تا دو یا سه هفته دیگر به آمادگی کامل برسم.

/ 0 نظر / 10 بازدید