رونالدو: اوزه‌بیو ناراحت نباشد، رکوردها برای شکسته شدن هستند

یوفا: ستاره تیم ملی پرتغال اعلام کرد اسطوره فوتبال این کشور نباید از شکسته شدن رکوردش توسط او ناراحت باشد.

به گزارش یوفا: کریستیانو رونالدو می‌تواند با گلزنی در دیدارهای تیم ملی پرتغال مقابل رژیم اشغالگر قدس و لوکزامبورگ در رقابت‌های مقدماتی راهیابی به جام جهانی 2014 برزیل به بهترین گلزن تاریخ پرتغال بدل شود.


مهاجم رئال مادرید تاکنون 43 بار گلزنی کرده و تنها چهار گل از پدرو پائولتا، مهاجم پیشین پرتغال عقب است. رونالدو که دو ماه پیش با هت تریک مقابل ایرلند شمالی رکورد گلزنی اوزه‌بیو، اسطوره فوتبال پرتغال را شکست، اعلام کرد این مرد 71 ساله نباید از این موضوع ناراحت باشد زیرا فوتبال همواره بازیکنان را با هم مقایسه می‌کند.

«اوزه‌بیو نباید ناراحت باشد زیرا رکوردها برای شکستن هستند. ممکن است شکسته شدن رکوردها حس آدم‌ها را تحریک کند اما اوزه‌بیو، اوزه‌بیو می‌ماند و رونالدو هم رونالدو است. مردم همواره بازیکنان را با هم مقایسه می‌کنند اما اوزه‌بیو نباید ناراحت شود. او همواره یکی از بزرگان پرتغال باقی خواهد ماند. کاری که دوست دارم انجام دهم این است که برای تیم ملی پرتغال بیش از 100 بازی انجام دهم. می‌دانم که هیچ کس از این موضوع ناراحت نخواهد شد.»

کاپیتان تیم ملی پرتغال در ادامه عنوان کرد پرتغال می‌تواند در دو دیدار باقی مانده نیز پیروزی را از آن خود کند.

«اطمینان دارم که می‌توانیم این دو دیدار را با پیروزی پشت سر بگذاریم. باید پیروز شویم. ما شانس نخست صعود هستیم و باید در زمین بهترین نمایش‌مان را داشته باشیم تا 6 امتیاز ممکن را از آن خود کنیم.»

/ 0 نظر / 10 بازدید