فتح الله زاده:وزیر ورزش تنها حامی ماست!/به سختی تا این مقطع پیش رفته ایم

توضیح فتح الله زاده در مصاحبه با سایت گل :استعفا  را تکذیب نکرده بودم / وزیر ورزش تنها حامی ماست

مدیرعامل باشگاه استقلال در مصاحبه با سایت گل ، از انتشار گفت و گوی دوستانه اش به عنوان شاهدی بر استعفا گله کرد.

به گزارش گل ، فتح الله زاده که در بازگشت از قطر، حالا با دردسر تازه ای مواجه شده است ،او  در این مکالمه کرد آن چه که در گفت و گوی خودمانی وی با خبرنگار فارس مطرح شده، نباید منتشر می شده ، ضمن اینکه ناراحتی رسانه هایی که گمان داشته اند او استعفایش را تکذیب کرده غلط است ، چرا که وی در تمام این هفته در دو مصاحبه اش به هیچ وجه استعفا را تکذیب نکرده که حالا دلیلی برای رد این حرفش آورده شود.

فتح الله زاده البته بازهم تاکید بر عدم انتشار حرف هایش دارد و به سایت گل می گوید توجه به آشنایی با روزنامه نگاری ، اگرچه این روش را نمی پسندد وبا همه نقدی که بر آن دارد قصدی بر جواب دادن ندارد ،  چرا که همه حرف ها را نمی شود زد. ووقتی از او سئوال می کنیم که چرا این گاف را درآن  مصاحبه تلفنی داده ،  جواب می دهد: شرط ما رعایت امانت بوده . من موضع رسمی نداشتم و شاید در مکالمات بعدی ام با دوستان وزارتخانه نظرم تغییر می کرده ... به هر حال من قصد ندارم در این باره بیش از این حرف بزنم اگرچه حرف دارم و شما می توانید بروید سئوال کنید که آیا نتشار یک صحبت خصوصی و دوستانه کار صحیح یا مرسومی هست یا نه .   

فتح الله زاده که ترجیح او بر ادامه سکوت رسانه ایست ،  می گوید: القای این که من با وزیر اختلاف دارم کار درستی نیست . چون تنها حامی من در وزارتخانه ایشان هستند و حتی اگر من را بردارند هم موضع من تغییر نمی کند.

او ادامه می دهد: البته مشکلاتی هم بوده .ما واقعا به سختی پیش رفته ایم اما در لیگ صدرنشین هستیم و در آسیا هم قابلیت های خود را نشان دادیم و مقابل یک تیم گرانقیمت و درجه یک برتر بودیم و باید می بردیم . پس مجموعه ما از نظر فنی شرایط خوبی دارد و اشکالی به آن وارد نیست .

/ 0 نظر / 11 بازدید