حمایت مسی ودیگرستاره‌های دنیای ورزش ازتیتو


* سپ بلاتر:

تمام حواس و آرزویم امشب سلامتی کامل تیتو ویلانووا است. آرزوی من موفقیت تیتو و خانواده اش است.

* لیونل مسی:

قوی باش تیتو! همه ما در مواجهه با این بیماری پشت تو هستیم.

* باشگاه رئال مادرید :

باشگاه رئال مادرید رقیب بارسلونا نیز در این شرایط رقابت بین دو تیم را به فراموشی سپرد و در پیامی در سایت شخصی باشگاه نوشت : می‌خواهیم تا حمایت، دوستی و همدلی‌مان را با تیتو ویلانووا ، خانواده و دوستان و باشگاه بارسلونا اعلام کنیم.

* پل گاسول :

بسکتبالیست اسپانیایی شاغل در NBA نیز در واکنش به این بیماری تیتو ویلانووا، در شبکه اجتماعی خود نوشت: اولین و مهم‌ترین چیز در زندگی سلامتی است. اکنون تیتو ویلانووا در شرایط سخت زندگی خود قرار دارد و من برای او تنها می‌توانم آرزوی سلامتی کنم.

* فالکائو:

مهاجم سابق آتلتیکو مادرید و فعلی موناکو نیز در صفحه اجتماعی خود نوشت: امیدوارم تیتو ویلانووا به سلامتی کامل برسد. از دوستان، خانواده و همراهان تیتو حمایت می‌کنم.

* باشگاه چلسی:

همه اعضای باشگاه چلسی بهترین آرزوهایشان و دعاهایشان را برای سلامتی تیتو ویلانووا به باشگاه بارسلونا اعلام می‌کنند. ژوزه مورینیو و اعضای کادر فنی چلسی به همراه بازیکنان همگی امیدوارند تا تیتو ویلانووا به زودی سلامتی کامل خود را به دست آورد.

* گری لینه‌کر:

مهاجم سابق انگلیس و باشگاه بارسلونا نیز در واکنش به بیماری ویلانووا نوشت: خیلی ناراحت کننده بود که تیتو ویلانووا به دلیل بیماری از هدایت تیم بارسلونا کناره‌گیری کرد. اکنون فقط می‌توانم برای او آرزوی سلامتی کنم و این که هر چه سریع‌تر به دنیای فوتبال باز گردد.

* اریک آبیدال :

قوی باش تیتو! تو انسان بزرگی هستی. همیشه در کنارت هستیم. آغوش بزرگم از همین جا برای توست.

* داوید ویا :

برایت آرزوی تندرستی و سلامتی می‌کنم. امیدوارم تا در این نبرد و لحظه سخت زندگی موفق باشی.

* خوان ماتا :

از بیماری تیتو ویلانووا خیلی ناراحت شدم. تمام حمایتم را از او اعلام می‌کنم.

* تیاگو آلکانترا :

همه با تو هستیم تیتو! امیدوارم که خیلی سریع سلامتی خود را به دست آوری.

* پپه رینا:

فوتبال پستی و بلندی‌های خود را دارد و با پیروزی‌ها و شکست‌ها جلو می‌رود. تو این نبرد بزرگ را پیروز می‌شوی. ما همه از تو حمایت می‌کنیم.

* آلوارو نگردو:

برایت آرزوی سلامتی کامل می‌کنم. تمام امید و آرزویم سلامتی توست.

پس از استفعای تیتو ویلانووا از هدایت تیم بارسلونا ، قرار است باشگاه بارسلونا ظرف دو تا سه روز آینده سرمربی جدید خود را معرفی کند.

/ 0 نظر / 17 بازدید