زنده باد ریکاوری!استقلال طوفان کرد...

استقلال در هفته سوم مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در یک بازی منطقی توانست به سه امتیاز شیرین خارج از خانه دست پیدا کند
سایت گل -   تیمهای تراکتورسازی و سپاهان در عربستان واصفهان برابر الشباب و الاهلی در حالی  همسو  و هماهنگ ، قافیه را واگذار کردند که  استقلالی ها با تنهایی خسته و فرسوده بار سفر به شهر خاص ریاض را بسته بودند .
 شکست دو نماینده دیگر باشگاهی ایران  امید را نزد هواداران مشتاق فوتبال ایران به حداقل رسانده بود  اما استقلالی ها با ریکاوری روحی روانی کلا بازی ماراتن گونه سپاهان در جام حذفی رابکلی به بوته فراموشی سپردند و با سیستمی متفاوت  با دو گل منتظری و برهانی تازیانه ای سخت بر پیکرتیم الهلال زدند .
 استقلال با شکست الهلال همان کاری را انجام داد که پیشتر از آن منصور ابراهیم زاده در معیت تیم ذوب اهن با تک گل ایکور کاسترو در لیگ قهرمانان اسیا انجام داد .
صدرنشین مسابقات لیگ برتر ایران برابر الهلال با سه دفاع مرکزی پژمان منتظری ، حنیف عمران زاده ، و امیر حسین صادقی در مقابل پنج هافبک دونده خود جواد نکونام ،مجتبی جباری ، جی لوید ساموئل ،خسرو حیدری و هاشم بیگ زاده  لایه های دفاعی تیمش را بسته نگه داشتو البته (به جز یکبار) هروقت مهاجمان الهلال از این دژ گذرکردند یک مهدی رحمتی آماده دفع توپها بود.
در بازی دیشب آبی پوشان با پرس تیم الهلال از نیمه زمین خودی انان را تحت فشار قرار دادند تا بدین صورت ازبازیسازی انان ممانعت بعمل آورند که موفق هم شدند . تیم الهلال عربستان برای رهایی از خلاص شدن پرس تیم استقلال ، بنا به سنت فوتبال خود با پاسهای قطری وبلند سعی در تغذیه محمد الشلهوب و یاسر القحطانی داشتند که البته به جز یکبار موفق نبودند .
نکته مهم در بازی استقلال ، در مسابقه دیشب ، حسابگری بود. آنها همان قدر منطقی و تمیز از پس الهلال برآمدند که ما در دیدار با تیمهای عربستانی تجربه اش کرده بودیم. و البته ، یادمان باشد گل استقلال در دقایق پایانی به ثمر رسید ؛ پس به افتخار ریکاوری!
/ 0 نظر / 17 بازدید