دل بوسکه: نیمکت‌نشینی کاسیاس دلیل روشنی داشت

یوفا: سرمربی اسپانیا پس از پیروزی سخت مقابل بلاروس اعلام کرد نیمکت‌نشینی کاسیاس در این دیدار دلیل روشنی داشته است.

به گزارش یوفا: تیم ملی فوتبال اسپانیا در خانه با نتیجه دو بر یک و به سختی از سد بلاروس گذشت.


ژاوی هرناندس 61 و آلوارو نگردو 78 برای لاروخا گل زدند و تنها گل بلاروس را هم سرگی کورنیلنکو 89 وارد دروازه اسپانیا کرد. ماتادورها با 17 امتیاز صدرنشین گروه I ماند و بلاروس نیز با چهار امتیاز در قعر جدول قرار گرفته است.

ویسنته دل بوسکه در خصوص این دیدار گفت: در این گروه این نخستین دیداری نیست که ما به این شکل بازی کردیم. مقابل فنلاند در سپتامبر و سال گذشته مقابل گرجستان نیز همین طور بودیم. این دیدار نیز نسخه‌ای از آن دو دیدار بود. نمی‌توانم انکار کنم که مقابل بلاروس به مشکل نخورده بودیم. گل نزدن تا 15 دقیقه پس از آغاز نیمه دوم چیزی نیست که بتوانیم آن را رد کنیم اما در پایان می‌توانم بگویم که باید راضی باشیم. روحیه‌مان را تا زمانی که بتوانیم گل برتری را بزنیم حفظ کردیم. البته گلی هم که زدیم موجب شد همه چیز کمی پیچیده شود. نگرانی‌مان بیشتر شد زیرا همه چیز سر جایش قرار نداشت. مهم‌ترین موضوع این است که با این پیروزی یک قدم به هدفمان که رسیدن به جام جهانی است نزدیک شدیم.

دل بوسکه در این دیدار از ویکتور والدس به جای ایکر کاسیاس در ترکیب اسپانیا استفاده اما عنوان کرد این کار به هیچ وجه به معنای کم بودن اعتماد وی به کاپیتان لاروخا نیست.

وی در ادامه عنوان کرد: پیش از این نیز گفتم که بر اساس منطق جلو خواهیم رفت. کاسیاس مقابل گالاتاسرای در لیگ قهرمانان اروپا آسیب دید و در پنج هفته گذشته تنها در یک دیدار به میدان رفت. به همین خاطر احساس می‌کنم انتخاب والدس برای قرار گرفتن در ترکیب و نیمکت نشینی کاسیاس دلیل روشنی داشت.

/ 0 نظر / 9 بازدید